Sıkça Sorulan Sorular

Karşılıklı taşın nedir?

Taşınma tarihine uygun, eşyaların gideceği şehirden mevcut bulanan şehre taşınacak diğer bir kişi ile gidiş-dönüş olarak eşleştirilen, bu sayede daha ekonomik taşınma bedellerine ve uygun ödeme koşullarına sahip olunan şehirlerarası taşınma sistemidir.

Nasıl çalışır?

www.karsiliklitasin.com girerek üyelik kaydı oluşturulur. Yönlendirme menüleri ile taşınma bilgileri sisteme kayıt edilir. Belirtilen tarih aralığına uygun olarak, ilgili nakliyat firmasının aracına gidilen şehirden mevcut bir dönüş yükü eşya ile gidiş-dönüş eşleştirme yapılır. Verilen fiyat teklifinin onaylanması ile taşınacak kişiler taşınma bedelini kredi kartı ile taksitli ya da havale/EFT ile öder. Taşınma günü geldiğinde ilgili nakliyat firması taşıma işlemini tamamlar.

Taksitli ödeme nasıl oluyor?

Karşılıklı Taşın sisteminde anlaşmalı bankaların kredi kartları ile taşınma bedeli taksitli ödenebilir.

Karşılıklı Taşın firmaları kimlerdir?

Karşılıklı Taşın saha ekibinin uzun süren çalışmaları sonucunda, Türkiye'de kaliteli hizmet anlayışını benimseyen ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı hedef almış, bulundukları şehirlerde sektörde öncü firmalar haline gelmiş evden eve nakliyat firmaları Karşılıklı Taşın sistemine üye yapılmıştır. Karşılıklı Taşın'a üye firmaların hepsi K-3 Taşıma Yetki Belgesi'ne sahip, donanımlı araçları ve uzman personelleri bünyelerinde barındıran evden eve nakliyat firmalarıdır.

Karşılıklı Taşın'a nasıl ulaşılır?

Karşılklı Taşın'a www.karsiliklitasin.com'dan ulaşabilirsiniz.
Müşteri hizmetlerinden ulaşmak için 0 850 840 33 00'ı arayabilirsiniz.
e-posta: hRaj8gVZWA3nSovJXVTlFPtvwZ1GNLwd
destek: iB226SBZeRT1UZTJWlHnDPNoyYABOf0Tc4c=