Hakkımızda

Evos Yazılım & Bilişim A.Ş 2012 yılında ulusal ve uluslararası yazılım projeleri geliştirmek üzere ALDO Grup çatısı altında kuruldu.

Mersin Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde kurulan Evos Bilişim A.Ş'nin bünyesinde bulunan uzman mühendis kadrosuyla yapmış olduğu ilk proje olan www.karsiliklitasin.com ile M.I.T'nin düzenlediği MIT EF Turkey İş Planı yarışmasında 2862 proje arasından Jüri Özel Ödülünü alması, yakın gelecekte güzel projelere imza atacağının ilk sinyallerini vermiştir.

Karşılıklı Taşın'a Hoşgeldiniz

Karşılıklı Taşın, Türkiye’nin en seçkin evden eve taşıma firmalarını tek bir platformda toplayan Türkiye’nin "Güvenli Taşınma" merkezidir.

Amacımız, şehirler arası taşınan kişileri bütçelerine en uygun fiyatlarla, tek bir merkezden karşılıklı taşıtmaktır.

Misyonumuz

Türkiye'de çeşitli sebeplerle şehirler arası taşınan kişilere, yeni hayatlarına başlarken, kendi yaşam standartlarına uygun şartlarda, minimum zaman ve maliyetlerle, oturduğu yerden kalkmadan, internetin sağladığı kolaylıklardan faydalanarak, güvenli bir şekilde evini taşıtması için, EVDEN EVE hizmetinde yardımcı olmak.

Felsefemiz; insanların bireysel hareket etmeleri yerine, karşılıklı hareket etmelerini sağlayarak, çıkan bu gücü en önemli sermayesi haline getirmek.

Vizyonumuz

Şehirler arası evden eve hizmetiyle taşınan kişileri bütçelerine en uygun fiyatlarla, kaliteli hizmet alarak, güvenli şekilde tek bir merkezden karşılıklı taşıtmak.

Güvenli ve kaliteli evden eve taşıma hizmeti veren Türkiye'nin lider firmalarını tek bir çatı altında toplayarak, eşit rekabet koşullarında kendilerini ve hizmetlerini ve farklarını sergileyebilme imkânı sağlamak.

Evden eve firmalarının, boş dönmelerinde harcadıkları motorin sarfiyatını engelleyerek, kendilerine, ülkelerine ve müşterilerine kazanç olarak geri dönmesini, bu kazançtan da hizmet kalitelerini arttırabilmelerini sağlamak.

ALDO Grup

AlDO Grup, 33 yıldan beri finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul, teknoloji v.s gibi birçok sektörde faaliyet göstermektedir. 14 şirketi ve çok sayıda çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. ALDO Grup, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için: www.aldogrup.com